ده گام برای ایجاد یک برنامه آنالیز روغن کلاس جهانی- ۶

بخش پنجم   بخش چهارم   بخش سوم   بخش دوم   بخش اول

در مجموعه مطالب پیش رو ده گام اصلی برای ایجاد یک برنامه آنالیز روغن کلاس جهانی به اختصار شرح داده می شوند. این مطلب توسط شرکت معظم Testoil، که یکی از پیشگامان طراحی و اجرای آزمون های آنالیز روغن می باشد، تهیه شده است و ترجمه آن در چند بخش به خوانندگان سایت تقدیم می شود.

گام پنجم- روی آموزش سرمایه گذاری کنید 

آموزش جنبه مهمی از یک برنامه آنالیز روغن قابل اطمینان و مستقل است که اغلب به آن توجه نمی شود. تکنیسین های آموزش دیده ای که اهمیت اجرای باکیفیت رویه های روانکاری را درک می کنند، عناصر کلیدی پایداری و دوام یک برنامه آنالیز روغن هستند.

کارکنان در یک برنامه روانکاری اهمیت ویژه ای دارند. ممکن است ترجیح دهید که فردی را با توانایی های اثبات شده در این زمینه به استخدام سازمان خود درآورید، ولی از استعدادی که از قبل درون کارخانه خودتان وجود دارد صرفنظر نکنید. احتمالا افرادی در سازمان شما وجود دارند که می توانند گزینه های خوبی برای این کار باشند.

در این حالت می توانید از منابع بیرون سازمان برای کمک به آموزش کارکنان تان استفاده کنید. شرکت هایی هستند که آموزش های بسیار خوبی در زمینه اصول و روش های روانکاری ارائه می کنند. حتما سرپرستان و مدیران سازمان هم در این آموزش ها شرکت کنند. آنها باید در مورد الزامات برنامه آنالیز روغن و منافعی که از طریق پیاده سازی آن حاصل می شود آگاهی داشته باشند.

فناوری های آنالیز روغن پیوسته در حال تغییر هستند و آموزش مداوم برای بهره گیری از حداکثر منافع این فناوری ها ضروری است.

در زمینه آموزش چندین انتخاب وجود دارد:

  • کلاس های آموزشی که گواهینامه هم صادر می کنند.
  • نمایشگاه ها و کنفرانس ها هم روش های دیگری هستند که به کارکنان کمک می کنند تا در جریان آخرین پیشرفت ها در زمینه کاری خود قرار بگیرند.
  • استفاده از فرصت های آموزشی باید در بودجه سالانه واحد/سازمان مورد توجه قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *