کتاب پیشگیری از خرابی های سیستم هیدرولیک

خرید کتاب پیشگیری از خرابی های سیستم هیدرولیک

همانگونه که قبلا به اطلاع خوانندگان محترم سایت رسیده بود، کتاب پیشگیری از خرابی های سیستم هیدرولیک بالاخره روانه بازار شد. مشخصات کتاب به این شرح است:

عنوان: پیشگیری از خرابی‌های سیستم هیدرولیک
نویسنده: برندن کیسی
مترجمان: میثم زمانیان ، بهزاد غلامزاده
تعداد صفحات: ۹۰
قیمت پشت جلد: ۲۵ هزارتومان
قیمت نسخه الکترونیکی (پی دی اف): ۱۵ هزارتومان

فهرست مطالب و مراجع کتاب را می توانید از پیوند انتهای این متن دانلود و مطالعه کنید.

درباره نویسنده:

برندن کیسی (Brendan Casey) از شناخته شده ترین افراد در زمینه هیدرولیک است. او بیش از ۲۰ سال تجربه طراحی، نگهداری و تعمیرات و عیب یابی در این زمینه دارد. مزیت اصلی این کتاب، تجربه و تبحر نویسنده آن در زمینه مسایل عملی هیدرولیک است، که باعث شده است این کتاب بسیار کاربردی و اجرایی باشد. نویسنده سعی کرده است بیشتر به مباحثی بپردازد که علاوه بر کاربردی بودن، بتواند پوشش دهنده بخشی از پرسش های مرسوم در صنعت باشد.

برای آشنایی بیشتر با نویسنده و مطالعه سایر نوشته های مفید او در زمینه هیدرولیک می توانید به وبسایت www.hydraulicsupermarket.com مراجعه کنید.

این کتاب با همکاری بنده و دوستان در شرکت مشاوران تدبیر پرداز آویژه ترجمه و روانه بازار شده است.

چرا مطالعه این کتاب مفید است؟

این کتاب می‌تواند راهنمای خوبی برای فعالیت‌های تعمیراتی و تحلیل حالات خرابی در سیستم‌های هیدرولیک باشد. محتوای ساده و کاربردی آن به خواننده این امکان را می دهد که تجربیات از پیش آموخته شده بزرگان هیدرولیک را کسب کند و در فعالیت‌های تعمیراتی واحد و سازمان خویش بکار برد. بخش‌های مهم کتاب به تجزیه و تحلیل حالات خرابی و علل وقوع آنها پرداخته است. همچنین توصیه‌های کاربردی برای پیشگیری از وقوع خرابی ها در جداول مناسبی طبقه‌بندی و گردآوری شده است. با توجه به کاربرد فراوان سیستم های هیدرولیک در صنعت، مطالعه این کتاب می تواند علاوه بر افزایش دانش فنی در زمینه عیب یابی، به بهینه سازی دستورالعمل ها و چک لیست های نگهداشت پیشگیرانه سیستم های هیدرولیک هم کمک کند.

چگونه کتاب را تهیه کنیم؟

برای تهیه نسخه الکترونیکی این کتاب می توانید به پیوند زیر مراجعه کنید:

خرید نسخه الکترونیکی کتاب

فهرست مطالب و مراجع کتاب را از پیوند زیر دانلود و مطالعه کنید.

برای آشنایی با سایر کتاب های من، اینجا را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *