کتاب پیشگیری از خرابی های سیستم هیدرولیک

کتاب پیشگیری از خرابی های سیستم هیدرولیک

بزودی کتاب پیشگیری از خرابی های سیستم هیدرولیک منتشر و روانه بازار خواهد شد. این کتاب با همکاری بنده و دوستان در شرکت مشاوران تدبیر پرداز آویژه ترجمه شده است. این شرکت انتشار کتاب و توزیع آن در بازار را هم برعهده خواهد داشت. سعی شده است در این کتاب به مباحثی پرداخته شود که علاوه بر کاربردی بودن، بتواند پوشش دهنده بخشی از پرسش های مرسوم در صنعت باشد. لازم می دانم از زحمات دوست عزیزم آقای داوود حاتمی نژاد و همچنین سرکار خانم شکیبایی، که زحمت تهیه نمودارها و همچنین بازخوانی، صفحه آرایی و طراحی جلد کتاب را کشیده اند سپاسگزاری کنم.

در خصوص سیستم‌های هیدرولیک کتاب‌های زیادی منتشر است. ولی کتابی که روی مبحث پیشگیری از خرابی‌های سیستم‌ هیدرولیک تمرکز داشته باشد و از طرفی نویسنده آن تجربه‌ کار عملی، اجرایی و فنی کافی، در این خصوص داشته باشد کم است.

کتاب پیشگیری از خرابی‌های سیستم هیدرولیک توسط آقای برندن کیسی (Brendan Casey) نوشته شده است. ایشان یکی از متخصصان مشهور هیدرولیک در دنیا است. بیش از ۲۰ سال در زمینه طراحی، نگهداری و تعمیرات تجهیزات هیدرولیک صنعتی و متحرک کار کرده‌ است. همچنین با وب سایت www.hydraulicsupermarket.com در سطح دنیای اینترنت معروف است.

این کتاب می‌تواند راهنمای خوبی برای فعالیت‌های تعمیراتی و تحلیل حالات خرابی در سیستم‌های هیدرولیک باشد. محتوای ساده و کاربردی کتاب به خواننده این امکان را می دهد که تجربیات از پیش آموخته شده بزرگان هیدرولیک را کسب و آنها را در فعالیت‌های تعمیراتی واحد و سازمان خویش بکار برد. بخش‌های مهم کتاب به تجزیه و تحلیل حالات خرابی و علل وقوع آنها پرداخته است. همچنین توصیه‌های کاربردی برای پیشگیری از وقوع آنها در جداول مناسبی طبقه‌بندی و گردآوری شده است.

متن‌ها و مقالات هفتگی این نویسنده سال‌ها در وب سایت نگهداری و تعمیرات بهره‌ور فراگیر www.irantpm.ir ترجمه و تقدیم خوانندگان شده است.

مطالعه این کتاب کاربردی و فنی برای را به کلیه متخصصین و تکنیسین‌های سیستم‌ هیدرولیک توصیه می‌کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.